Program Ücretleri

PROGRAM ÖĞRENİM ÜCRETİ BİR YARIYIL TEZ UZATMA NOT
BİYOİSTATİSTİK DOKTORA * Programın ücreti 4 yıl = 8 dönem’dir.
ANATOMİ DOKTORA
BİYOLOJİK V E BİYOMEDİKAL BİLİMLER TEZLİ YÜKSEK LİSANS * İki yıllık yüksek lisans programlarının her dönem başına (4 yarıyılın bir yarıyılı) düşen öğrenim ücretinin %50’si kadar Tez Uzatma Ücreti alınır. * Programın ücreti 2 yıl = 4 dönem’dir. Tezli Programı 3 dönem = 1,5 yıl da bitirmiş olsalar bile mezuniyetleri için programın ücreti olan 2 yıl = 4 dönem’lik ücretin ödenmiş olması gerekmektedir.
HEMŞİRELİK

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

MOLEKÜLER TIP

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

BESLENME VE DİYETETİK

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

TIBBİ BİYOKİMYA

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

ÖZEL ÖĞRENCİ ÖĞRENİM ÜCRETİ
Özel Öğrenci statüsünde ders almak için müracaat eden öğrencinin, alacağı dersin AKTS’si başına program öğrenim ücretinin %2’si kadar ücret alınır. Ücretin %25’i peşin, kalan tutar ise 3 taksit şeklinde ödenir.

* SANKO Üniversitesi personeline ve SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi personeline lisansüstü programlara kabul edilmeleri halinde öğrenim ücreti üzerinden %25 indirim uygulanır.

* SANKO Üniversitesi lisans programlarından mezun olan öğrencilere, lisansüstü programlara kabul edilmeleri halinde öğrenim ücreti üzerinden %25 indirim uygulanır.

NOT :

Öğrenim ücretini belirlenen süreler içinde ödemeyen öğrencilerin kayıtları yapılmaz ve bu öğrenciler öğrencilik haklarını kaybederler.