Hemşirelik Bölümü Öğrencilerinin Dikkatine

Yayınlanma Tarihi: 17/09/2021

Sevgili Öğrencilerimiz,

2021-2022 Eğitim Öğretim Güz yarıyılında verilecek olan dersler Üniversitemiz Senato kararı ve Yüksek Öğretim Kurulu Küresel Salgında Eğitim ve Öğretim Süreçlerine Yönelik Uygulamalar Rehberi dikkate alınarak yürütülecektir.

Ders programı Bölümümüz web sayfasından duyurulmuştur.

Birinci sınıf öğrencilerimizin üniversite yaşamına ve bölüme uyum süreçlerini kolaylaştırmak için düzenlenecek olan oryantasyon programı 29 Eylül 2021tarihinde, 15.00-16.30 saatleri arasında SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi B Blok R Katında yüz yüze, 1. Sınıf, 2. Sınıf,  3. Sınıf  ve 4. Sınıf öğrencilerimize ise COVID 19 pandemisi ve kütüphane hakkında verilecek olan eğitim 1 Ekim 2021 tarihinde, 09:00-10:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitiminizin eksiksiz ve aksamadan yürütülebilmesi, sizin ve ailenizin sağlığının korunması ve sürdürülebilmesi için pandemi önlemlerine uymanız ve özellikle aşılarınızı Sağlık Bakanlığı aşı takvimine uygun şekilde tamamlamanız konusunda duyarlı davranmanızı temenni eder, yeni eğitim öğretim yılında hepinize başarılar ve sağlıklı günler dileriz.

Hemşirelik Bölüm Başkanlığı