Cep Kütüphanem

Yayınlanma Tarihi: 07/05/2019

SANKO Üniversitesi Kütüphanesi Artık Cebinizde

Kullanıcılarımız, Cep Kütüphanem Mobil Uygulamasını Google Play Store ve App Store’den “Cep Kütüphanem” aramasını yaparak uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Öğrencilerimiz kullanıcı adı ve şifre kısımlarına okul numaralarını, akademik ve idari personelimiz ise kendilerine ait sicil numaralarını girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirler.

Kullanıcılarımız Cep Kütüphanem aracılığıyla kütüphane kataloğumuzda tarama yapabilecekler ve taramadan sonra buldukları kaynağı uygulama içerisinde okuma listelerine ekleyip daha sonra ödünç almak için kütüphanemize başvurabileceklerdir. Ayrıca üyeleriniz Yordam Kütüphane Otomasyonu kullanılan bütün kütüphanelerde arama yapabileceklerdir.

Kullanıcılarımıza Yordam tarafından hatırlatma bildirimleri gönderilecektir ve kullanıcılarımız uzatma işlemlerini cep telefonları üzerinden yapabileceklerdir.

Kütüphane olarak kullanıcılarımıza şahsi ya da toplu bildirimler de gönderilebilecek ve üyelerimiz hesapları üzerinden bu bildirimlere erişebileceklerdir.

Uygulamayı Android cihazlara ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

Uygulamayı iPhone ve Windows Phone cihazlarına ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.