E Dergi

Yayınlanma Tarihi: 07/05/2019

Journal of Neurosurgery

SANKO Üniversitesi Kütüphanesi olarak Journal of Neurosurgery Dergisine 1 yıllık abonelik sağlanmıştır.

Journal of Neurosurgery dergisi Amerikan Beyin Cerrahları Derneği’nin resmi yayınıdır. Dergi beyin cerrahları ve tıp uzmanları tarafından dünya çapında yetkili makalelere, laboratuvar araştırmalarına, olgu sunumlarına ve daha fazlasına erişim imkanı sunmaktadır.

Journal of Neurosurgery adlı dergi içerisinde Journal of Neurosurgery: Spine ve Journal of Neurosurgery: Pediatrics dergileri de bulunmaktadır.

Erişim Adresi: www.thejns.org 

Harvard Business Review

Harvard Business Review iş dünyasını yaratma, yönetme ve dönüştürmeye yönelik en iyi fikirlerin kaynağı olma amacı taşır. HBR’nin makaleleri farklı sektörler, yönetim birimleri ve coğrafi lokasyonlara ilişkin son derece geniş bir içerik yelpazesi sunmaktadır. Liderlik, organizasyonel değişim, müzakere, strateji, işletme, pazarlama, finans ve insan yönetimi gibi önemli alanlara odaklanan HBR, konu çeşitliliği bakımından son derece zengin olmakla birlikte titiz analizleri, özenli çalışmaları ve deneyimleriyle iş dünyasında birer otorite haline gelmiş üst düzey yöneticilere hitap etmektedir.

Erişim

Masaüstü tarayıcılarınız veya uygulamalardan erişmek için kütüphanemizle iletişime geçip kullanıcı adı ve şifre almanız gerekmektedir.

Erişim Linkleri

https://hbrturkiye.com/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hbrturkiye.hbr&hl=tr

https://itunes.apple.com/tr/app/hbr-t%C3%BCrkiye/id563332671?l=tr&mt=8