Cep Kütüphanem

SANKO Üniversitesi Kütüphanesi Artık Cebinizde

Cep Kütüphanem Mobil Uygulaması’ nın Android ve İOS versiyonu yayına girmiş olup, Google Play Store ve App Store’dan “Cep Kütüphanem(Yordam Mobil)” aramasını yaparak kullanıcılarımız uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Öğrencilerimiz kullanıcı adı ve şifre kısımlarına okul numaralarını, akademik ve idari personelimiz ise kendilerine ait sicil numaralarını girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirler.

Üyelerimiz kütüphane kataloğumuz da tarama yapabileceklerdir. Tarama yaptıktan sonra buldukları kaynağı uygulama içerisinde okuma listelerine ekleyip daha sonra ödünç almak için kütüphanemize başvurabileceklerdir. Ayrıca üyeleriniz Yordam Kütüphane Otomasyonu kullanılan bütün kütüphanelerde arama yapabileceklerdir.

Üyelerimiz uzatma işlemlerini cep telefonları üzerinden yapabileceklerdir.

Üyelerimize Yordam tarafından hatırlatma bildirimleri gönderilecektir.

Kütüphane olarak üyelerimize şahsi ya da toplu bildirimler de gönderilebilecek ve üyelerimiz hesapları üzerinden bildirimlere erişebileceklerdir.

Uygulamayı Android cihazlara ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

Uygulamayı iPhone ve Windows Phone cihazlarına ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Üniversitemize hoş geldiniz. SANKO Ailesinin yeni bir üyesi olduğunuzu büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyorum. Başarınızdan dolayı sizi ve bu başarıyı elde etmenizde, başta aileniz olmak üzere size destek olan herkesi yürekten kutluyorum. Kayıt esnasında siz değerli öğrencilerimizi bekletmemek adına, kayıtlardan önce ön kayıt formunu lütfen doldurunuz. Doldurduğunuz formların bir çıktısını alarak kayıt haftasında gerekli diğer belgelerle birlikte yanınızda getiriniz. Kayıt için gerekli evraklara üniversitemizin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Üniversitemize Elektronik olarak ya da şahsen kayıt yaptırmanız mümkündür. Elektronik kayıtlar 16-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bölümünden yapılacaktır. Şahsen kayıtlar ise 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Üniversitemiz binasında yapılacaktır.

Üniversitemiz akademik ve idari çalışanlarının, öğrencilerimize en iyi ortamı sağlayabilme çabası içinde olacağını ve aramıza katılmanızdan duyduğumuz mutluluğu tekrar belirtmek isterim.

Eğitim-öğretim hayatınızda başarılar dilerim,
Sevgilerimle,
Prof. Dr. Güner DAĞLI
Rektör