Yurt Dışından Öğrenci Kabulü Ön Değerlendirme Sonuçları

8/31/2018

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ BAŞVURULARI
TIP FAKÜLTESİ
NO ADI - SOYADI Açıklama
1 Mohammad DANNOUN Mülakata katılabilir
2 Ravan HAMİDE Mülakata katılabilir
3 Mizgin TÜRK Mülakata katılabilir
4 Dania JADE Mülakata katılabilir
5 Merve Rosa MAHMOOD Mülakata katılabilir
6 Issa BREİJ Mülakata katılabilir
7 Aya ALKAHWAJI Mülakata katılabilir
8 Batoul ALSALEH Mülakata katılabilir
9 Mohammad KESHAVARZİ Mülakata katılabilir
10 Zainab Maraj SAADI Mülakata katılabilir
11 Zehra ÖZKAYALAR Mülakata katılabilir
12 Suphi DADUŞ Mülakata katılabilir
13 Ahmed KASEM Mülakata katılabilir
14 Kemal ÖZENOĞLU Başvuru şartlarına uymuyor, mülakata katılamaz
15 Mustafa HEKİMİ Mülakata katılabilir
16 Melike KAMALAK Mülakata katılabilir
17 Fatma KARADAĞ Mülakata katılabilir
18 Mohamad Zin ZYADEH Mülakata katılabilir
19 Maryam MOHAMMED Mülakata katılabilir
20 Sidra İBRAHİM Mülakata katılabilir
21 Mais HAJBAKİRİ Mülakata katılabilir
22 Mohammad MAHMOUDİ ASL Mülakata katılabilir
23 Diya BEYDUN Mülakata katılabilir
24 Mohammad AHMADİNEZHAD DARGAH Mülakata katılabilir
25 Lujain HABIB Mülakata katılabilir
26 Abdirizak ABDULLE Mülakata katılabilir
27 Romina KHOSRAVİ Mülakata katılabilir
28 Semih KARABAY Mülakata katılabilir
29 Muhammed DOĞAN Mülakata katılabilir
30 İbrahim İBİS Mülakata katılabilir
31 Fatma KAYA Mülakata katılabilir
32 İsmail KASIMELİSA Mülakata katılabilir
33 Cusun KISAS Mülakata katılabilir
34 Abdulmuneym HAŞİM Mülakata katılabilir
35 Raghad BELAL Mülakata katılabilir
36 Bayan ZATARİ Mülakata katılabilir
37 Mirna ALJASİM Mülakata katılabilir
38 Rzan Bakr Ghazı HAYYAWI Mülakata katılabilir
39 Mohamad ALHASHEM Mülakata katılabilir
40 Shoira SAİPOVA Mülakata katılabilir
41 Sana SİAMİ ZAD Mülakata katılabilir
42 Melda Nur SAHİN Mülakata katılabilir
43 İbrahim KARBOUJ Mülakata katılabilir
44 Hibe ABDULKADİR Mülakata katılabilir

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi
Hemşirelik Bölümü
NO ADI - SOYADI AÇIKLAMA
1 Asadbek BAHADİROV Mülakata katılabilir
2 Servet YUVARLAK Mülakata katılabilir
3 Dilek KURT Mülakata katılabilir
4 Adelina NAZAROVA Mülakata katılabilir

 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
NO ADI - SOYADI AÇIKLAMA
1 Asadbek BAHADİROV Mülakata katılabilir
2 Israa ABDULRAHMAN Mülakata katılabilir
3 Dilek KURT Mülakata katılabilir
4 Mohanad ALWTARY Başvuru şartlarına uymuyor; mülakata katılamaz
Beslenme ve Diyetetik Bölümü
NO ADI - SOYADI AÇIKLAMA
1 Asadbek BAHADİROV Mülakata katılabilir
2 Servet YUVARLAK Mülakata katılabilir
3 Dilek KURT Mülakata katılabilir
4 Israa ABDULRAHMAN Mülakata katılabilir
5 Rayan ELJAADAN Mülakata katılabilir
6 Rümeysa BİLİŞİK Mülakata katılabilir
7 Hallak İBRAHİMOĞLU Mülakata katılabilir

Mülakat Tarihi: 10.09.2018

Mülakat Saati;

Tıp Fakültesi 1-22 sırası arasında bulunan öğrenciler: 10:00

Tıp Fakültesi 23-42 sırası arasında bulunan öğrenciler: 13:00

Sağlık Bilimleri Fakültesi: 15:00

Mülakat Yeri: SANKO Üniversitesi (İncilipınar Mah. Gazimuhtar Paşa Bulvarı No:36 - 27090 Şehitkamil / GAZİANTEP)