Yurt Dışından Öğrenci Kabulü Ön Değerlendirme Sonuçları


TIP FAKÜLTESİ
Sıra Ad-Soyad Ön Değerlendirme Sonucu
1 Ayşe ALKAYA Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
2 Gulchan Mohammed SHAREEF Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
3 Mohammed SHAREEF Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
4 Farzın ASLANABADI Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
5 Fatma ŞİMŞEK Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
6 Yaren DELİBAŞ Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
7 Talib DURAK Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
8 Ahmed Usame ALAVED Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
9 Mahdi GHARİBİ Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
10 Mohammed ALHASHEM Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
11 Abdulmuneym ALHASHEM Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
12 Suad Nooruldeen ALI NIYAZI Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
13 Aiman SHAHWAN Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
14 Soulin MOHAMED Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
15 Omar ALSHEHNE Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
16 Reza HAGHSHENAS Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
17 Tasnim ALAABO Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
18 Mohammad ALMUSTAFA Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
19 Humen HAFİZ Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
20 Wissam ALHAFEZ Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
21 Mevlan MANAV Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
22 Simay KISAÇAM Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
23 Parisa SAYYADKAHRIZ Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
24 Emil ELİYEV Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
25 Kevser Alubrahim ALISSA Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
26 Serdar NOHUT Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
27 Hala HALLAK Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
28 Sama ALASTTAL Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
29 Canan PINAR Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
30 Ravan HAMIDE Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
31 Sinan KURT Mülakata Katılmaya Hak Kazanamadı
(Diploma Notu Yetersiz)
32 Abdullah ŞAHİN Mülakata Katılmaya Hak Kazanamadı
(Diploma Notu Yetersiz)

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
Sıra Ad-Soyad Ön Değerlendirme Sonucu
1 İsminur DUMRUL Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
2 Mevlan MANAV Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
3 Simay KISAÇAM Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
4 Wuroud ALBITAR Mülakata Katılmaya Hak Kazandı

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Sıra Ad-Soyad Ön Değerlendirme Sonucu
1 Mevlan MANAV Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
2 Simay KISAÇAM Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
3 Maha MOHAMMAD Mülakata Katılmaya Hak Kazandı
4 Hala HALLAK Mülakata Katılmaya Hak Kazandı

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Hemşirelik Bölümü
Sıra Ad-Soyad Ön Değerlendirme Sonucu
1 İsminur DUMRUL Mülakata Katılmaya Hak Kazandı

Mülakat Tarihi: 06.09.2017

Mülakat Saati;

Tıp Fakültesi 1-15 sırası arasında bulunan öğrenciler: 08:40

Tıp Fakültesi 16-30 sırası arasında bulunan öğrenciler: 13:30

Sağlık Bilimleri Fakültesi: 15:00

Mülakat Yeri: SANKO Üniversitesi (İncilipınar Mah. Gazimuhtar Paşa Bulvarı No:36 - 27090 Şehitkamil / GAZİANTEP)